Targi i wystawy

AIR FAIR 2010

24-05-2010

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A. w Bydgoszczy przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dostawców na rzecz Służb Mundurowych zorganizowali w dniach 21-22 maja 2010 r. IV Międzynarodową Wystawę "Wszystko dla Lotnictwa" AIR FAIR 2010 oraz II Międzynarodową Wystawę Logistyki Służb Mundurowych SUPPLY 2010.

Polskie Zakłady lotnicze Sp. z o.o. tradycyjnie, bo już po raz czwarty wzięły udział w wystawie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno gości oficjalnych jak również zwiedzających pasjonatów lotnictwa. Pierwszego - biznesowego dnia mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku min. p. Marcina Idzik - Podsekretarza Stanu w MON ds. uzbrojenia i modernizacji oraz płk. Adama Bagińskiego.
PZL Mielec otrzymał wyróżnienie Organizatora. Nagrodę z rąk Radosława Sikorskiego odebrał Artur Wojtas - Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy. Oprócz ekspozycji wewnątrz hangaru zwiedzający na wystawie statycznej mogli obejrzeć i dotknąć wiele maszyn wykorzystywanych w Siłach Zbrojnych.
Organizatorzy oceniają, że w ciągu 2 dni targowych odwiedziło ich 30 000 gości. Jak widać każda kolejna edycja tej imprezy przyciąga coraz większe tłumy i wygląda na to że na stałe wpisze się w kalendarz krajowych imprez lotniczych.
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone