Targi i wystawy

M28 na targach ILA Berlin

15-05-2018

 

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. zaznaczyły swoją obecność podczas kolejnej edycji międzynarodowych targów ILA Berlin. Na niebie zaprezentował się samolot M28, a na stoisku województwa podkarpackiego dużą atrakcją cieszył się model tego statku powietrznego.

 

 

Na wspólnym stoisku Doliny Lotniczej, Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta Rzeszowa i  Urzędu Miasta Krosna nie zabrakło przedstawicieli PZL Mielec.

 

Biznesowym rozmowom i konferencjom towarzyszyły pokazy lotnicze. Jedną z atrakcji był samolot M28 05, który występował pod egidą Bundeswery. Samolot dwa razy dziennie wznosił się w powietrze, aby zaprezentować zrzut skoczków.

 

Żołnierze specjalnego pułku spadochronowego z Seedorf skakali z wysokości około 2000 metrów. Lądowali przy terenach wystawowych, aby wystawcy i goście mogli podziwiać ich umiejętności.

 

Na targach obecny był także Lockheed Martin. W trakcie ILA Berlin, swój europejski debiut miał ciężki śmigłowiec transportowy Sikorsky CH-53K King Stallion.

 

ILA Berlin to najstarsze i jedne z największych lotniczych targów na świecie. W tym roku odbyły się w dniach 25 – 29 kwietnia.

Foto: https://www.bundeswehr.de Foto:...
Foto: https://www.bundeswehr.de Foto:...
https://www.podkarpackie.pl/ Foto:...
Foto: https://www.bundeswehr.de Foto:...
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone