Targi i wystawy

PZL Mielec na Air Fair w Bydgoszczy

07-06-2013

 

Od kilku lat sezon targowy w branży lotniczej w Polsce otwiera Air Fair Bydgoszcz, impreza organizowana przez Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy.  Jej stałym gościem są Polskie Zakłady Lotnicze i nie inaczej było w tym roku. Nasze stoisko, usytuowane przy samym wejściu do głównej hali wystawowej, wyróżniało się nowoczesnym wzornictwem i zachęcało gości do zapoznania się z ofertą PZL. Przedstawiciele programów oraz działów sprzedaży S-70i i M28 przekazywali zainteresowanym aktualne informacje na temat naszych produktów.

 

Ci, którzy odwiedzili stoisko mieli rzadką okazję do rozmowy z jednym z pilotów doświadczalnych Black Hawka, Dariuszem Daszewskim (Bydgoszcz to zresztą jego rodzinne strony). Niespodzianką dla uczestników Air Fair było też pojawienie się nad terenem targów śmigłowca S-70i Black Hawk, który w tym czasie odbywał lot szkolno-treningowy w okolicach Bydgoszczy i na kilka minut znalazł się w zasięgu wzroku gości targów. Ten fakt nie umknął uwadze dziennikarzy, dzięki czemu po raz kolejny udało nam się pozytywnie zaistnieć na łamach lokalnych mediów.

 

Przed nami następne okazje do promocji na arenie krajowej i za granicą. Najbliższe wydarzenie to międzynarodowa konferencja MAST w Gdańsku (4-6 czerwca), poświęcona tematyce morskiej. Nieco później śmigłowiec S-70i zaprezentuje się klientom z całego świata podczas Paris Air Show (17-23 czerwca). Mielecki Black Hawk będzie pokazywany zarówno na wystawie statycznej, jak i w pokazach dynamicznych. Druga połowa roku to Air Show w Radomiu (24-25 sierpnia), gdzie planowany jest udział również samolotu M28 oraz Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach (2-5 września).

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone