Aktualności

Czarny jastrząb wylądował w gnieździe Orląt

19-05-2014

Doświadczenie i możliwości śmiglowców Black Hawk w zakresie ratownictwa medycznego zaprezentowano w dniach 14-15 maja br. podczas dorocznej konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. czytaj więcej »

Polscy żołnierze w bazie śmigłowców BLACK HAWK

13-05-2014

Grupa żołnierzy Wojska Polskiego z Dowódcą Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Markiem Tomaszyckim i gen. dywizji Sławomirem Kałuzińskim na czele odwiedziła bazę szkoleniową Armii Stanów Zjednoczonych w pobliżu Grafenwoehr w Niemczech. czytaj więcej »

S-70i BLACK HAWK dwunastym zawodnikiem FKS Stal Mielec

04-03-2014

3 marca na stadionie miejskim w Mielcu odbyła się niecodzienna sesja zdjęciowa z udziałem śmigłowca S-70i Black Hawk oraz piłkarzy FKS Stal Mielec i szczypiornistów PGE Stali Mielec. czytaj więcej »

Kluczowi dostawcy Sikorsky Aircraft chcą zwiększyć współpracę z polskim przemysłem lotniczym

28-01-2014

Ponad dwudziestu zagranicznych dostawców komponentów i usług dla śmigłowców BLACK HAWK przyjechało do Polski, aby rozmawiać o możliwościach współpracy z rodzimymi firmami z branży lotniczej. czytaj więcej »

Biskup Andrzej Jeż na opłatku w Polskich Zakładach Lotniczych

10-01-2014

9 stycznia br. ordynariusz diecezji tarnowskiej biskup Andrzej Jeż odwiedził Polskie Zakłady Lotnicze, aby podzielić się opłatkiem z pracownikami firmy i złożyć im noworoczne życzenia. czytaj więcej »

Pamiętamy o ludziach – obelisk w hołdzie twórcom przemysłu lotniczego w Mielcu

20-12-2013

Obelisk upamiętniający zasłużonych dla mieleckiej branży lotniczej stanął w pobliżu modelu sylwetkowego bombowca „PZL.37 Łoś” na terenie Polskich Zakładów Lotniczych. W czwartek 19 grudnia br. uroczystego odsłonięcia dokonał prezes Janusz Zakręcki. czytaj więcej »

Sułtan Brunei odebrał cztery mieleckie Black Hawki

04-12-2013

3 grudnia br. podczas targów zbrojeniowych Bridex w stolicy Brunei odbyło się oficjalne przekazanie pierwszych czterech śmigłowców S-70i BLACK HAWK wyprodukowanych przez Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu w ramach kontraktu z Ministerstwem Obrony Brunei. czytaj więcej »

PZL Mielec liderem pracy bezpiecznej

02-12-2013

Polskie Zakłady Lotnicze zostały wiceliderem w ogólnopolskim plebiscycie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. 27 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród. czytaj więcej »

Polskie Zakłady Lotnicze będą sponsorować piłkę nożną w Mielcu

29-11-2013

Mamy przyjemność poinformować, że Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. podjął decyzję o objęciu wsparciem finansowym klubu FKS Stal Mielec w roku 2014. Umowa sponsorska zostanie podpisana w drugiej połowie grudnia br. czytaj więcej »

Wielki powrót M28 na światowe salony

14-11-2013

Po raz pierwszy w historii samolot M28 produkowany w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu zaprezentuje się na Dubai Air Show, największej imprezie lotniczej na Bliskim Wschodzie. czytaj więcej »

1  « poprzednia strona  8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16  nastepna strona »  20
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone