Aktualności

PZL Mielec o nowoczesnych technologiach dla obrony kraju i jego granic

27-05-2014

Możliwości śmigłowca S-70i Black Hawk i samolotu M28 w służbie ochrony kraju były tematem prezentacji PZL Mielec podczas konferencji Nowoczesne Technologie dla obrony kraju i jego granic. Jubileuszowa X edycja konferencji odbyła się w Warszawie 22 maja br. Konferencja jest ważnym wydarzeniem dla sektora bezpieczeństwa, jest również okazją do wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczeń w zakresie przemysłu zbrojeniowego.

 

Prezentacja PZL Mielec znalazła się w części dotyczącej przyszłości przemysłu zbrojeniowego w Polsce i na świecie. Prelekcję zatytułowaną „PZL Mielec – producent statków powietrznych sprawdzonych w służbie ochrony granic” wygłosił Piotr Niedbała, Dyrektor Sprzedaży S-70i Black Hawk. Polskie Zakłady Lotnicze podczas konferencji reprezentował również Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży James Katzen. Oferta firmy prezentowana była również, przez cały czas trwania konferencji na firmowym stoisku promocyjnym. Konferencję, podobnie jak w poprzednich edycjach, otworzyło wystąpienie ministra obrony narodowej Tomasza Siemoniaka.

 

Wśród uczestników i prelegentów konferencji, biorących udział w panelach dyskusyjnych znaleźli się obok szefa MON, również Szef BBN Stanisław Koziej, przedstawiciele kierownictwa Sil Zbrojnych RP oraz liczni eksperci w zakresie problematyki bezpieczeństwa i stosunków międzynarodowych z Europy, Azji i USA.

 

Organizowana przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. oraz miesięcznik „RAPORT – wojsko, technika, obronność” od 2005 roku konferencja, to ważne wydarzenie dla sektora bezpieczeństwa, stanowi bowiem cenne źródło specjalistycznych informacji, będąc zarazem okazją do wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczeń. Tegorocznej edycji towarzyszyła również wystawa ilustrująca produkty i usługi z sektora obronnego i przemysłu zbrojeniowego.

 


 

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone