Aktualności

PZL Mielec liderem pracy bezpiecznej

02-12-2013

Polskie Zakłady Lotnicze zostały wiceliderem w ogólnopolskim plebiscycie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. 27 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród. W imieniu firmy prestiżową statuetkę odebrał prezes zarządu Janusz Zakręcki.

 

Nagroda jest ukoronowaniem wysiłków PZL Mielec na rzecz poprawy warunków i eliminacji zagrożeń dla zdrowia i życia w środowisku pracy. Wyróżnienie dla PZL Mielec wręczyła Iwona Hickiewicz, Główny Inspektor Pracy. W uroczystej gali wzięli udział przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, parlamentarzyści, reprezentanci organów nadzoru i kontroli warunków pracy, środowisk naukowych, związków zawodowych oraz organizacji pracodawców. Podczas gali Polskim Zakładom Lotniczym przyznano również wyróżnienie Przewodniczącego Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych za współpracę ze związkami zawodowymi.


Jest to już drugie wyróżnienie dla PZL w dziedzinie BHP w ostatnim czasie. Na początku listopada firma zwyciężyła w tym samym plebiscycie na szczeblu wojewódzkim.

 

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone