Aktualności

Polskie Zakłady Lotnicze będą sponsorować piłkę nożną w Mielcu

29-11-2013


Mamy przyjemność poinformować, że Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. podjął decyzję o objęciu wsparciem finansowym klubu FKS Stal Mielec w roku 2014. Umowa sponsorska zostanie podpisana w drugiej połowie grudnia br. Wówczas przekażemy więcej szczegółów na temat planów współpracy.


Decyzja o sponsorowaniu FKS Stal Mielec to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwanie lokalnej społeczności i dobrą atmosferę wokół mieleckiej piłki nożnej – powiedział Janusz Zakręcki, Prezes Zarządu Polskich Zakładów Lotniczych. – Chcemy pomóc klubowi napisać nowy rozdział w pięknej historii futbolu w Mielcu. Szczególnie zależy nam na podniesieniu poziomu szkolenia młodzieży. Wierzę, że nasze wsparcie pomoże odkryć talenty na miarę Kasperczaka, Laty, czy Domarskiego – podkreślił Janusz Zakręcki.


Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Polskie Zakłady Lotnicze będą wspomagać klub FKS Stal Mielec. To ważne wydarzenie dla klubu i miasta, to powrót do tradycji i historii – powiedział Jacek Orłowski, Sekretarz Zarządu FKS Stal Mielec. – Zdajemy sobie sprawę, że czasy klubów zakładowych już nie wrócą, dlatego każda złotówka pozyskana od sponsora jest dla nas niezwykle cenna. To wsparcie nie tylko zmotywuje piłkarzy do jeszcze lepszej gry, ale także przywróci prestiż i należne miejsce mieleckiej piłki nożnej w Polsce – dodał Andrzej Indyk, Skarbnik FKS Stal Mielec.


Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych zdecydował również kontynuować sposoring piłkarzy ręcznych SPR Stal Mielec
w nadchodzącym roku.

 

Fot. za zgodą FKS Stal Mielec
 

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone