Aktualności

Polskie Zakłady Lotnicze nagrodzone przez PIP

12-11-2013

Państwowa Inspekcja Pracy w Rzeszowie rozstrzygnęła tegoroczną edycję prestiżowego konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Polskie Zakłady Lotnicze zwyciężyły w kategorii firm zatrudniających powyżej 200 pracowników. Podczas uroczystej gali nagrodę dla PZL Mielec odebrał Prezes Janusz Zakręcki.


Ogłoszenie wyników konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” przez PIP w Rzeszowie odbyło się w piątek 8 listopada. Tego dnia rzeszowski okręgowy Inspektorat PIP podsumował konkursy i inne inicjatywy promujące bezpieczeństwo pracy, a także działania prewencyjne, prowadzone w 2013 roku.

 

Polskie Zakłady Lotnicze zdobyły I miejsce na szczeblu podkarpackim w kategorii firm zatrudniających powyżej 250 pracowników. Ponadto firma została zakwalifikowana do ogólnopolskiego szczebla tego konkursu. Przyznana nagroda jest docenieniem dotychczasowych wysiłków PZL Mielec w budowaniu i kształtowaniu bezpiecznych warunków pracy, troski o środowisko naturalne i promowania kultury BHP.

 

Konkurs na Pracodawcę - Organizatora Pracy Bezpiecznej ma na celu nagrodzenie pracodawców, promujących najlepsze praktyki w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy oraz inspirowanie pracodawców do podejmowania działań w celu eliminacji zagrożeń..

 

 

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone