Aktualności

Delegacja Ministerstwa Obrony Narodowej wspiera promocję M28 w Brazylii w trakcie LAAD 2017

07-04-2017

 

Delegacja Ministerstwa Obrony Narodowej wspiera promocję M28 w Brazylii

 

​Delegacja Ministerstwa Obrony Narodowej pod przewodnictwem sekretarza stanu Bartosza Kownackiego wzięła udział w Międzynarodowej Wystawie Sprzętu Wojskowego LAAD 2017 w Rio de Janeiro w Brazylii.


W trakcie targów sekretarz stanu w MON aktywnie wspierał ofertę PZL Mielec w zakresie sprzedaży samolotu M28 na rynki latynoamerykańskie.

 

Wiceminister Kownacki odbył szereg spotkań mających na celu promocję polskiego przemysłu zbrojeniowego. Delegacja spotkała się m.in. z przedstawicielami resortów obrony Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Ekwadoru, Argentyny i Macedonii, a także z przedstawicielami przemysłu tych krajów. 


Targi LAAD Defence & Security 2017 odbywają się w terminie 4–7 kwietnia 2017 r. w Rio de Janeiro w Brazylii. Jest to jedenasta edycja tego odbywającego się w cyklu dwuletnim wydarzenia. Są to największe targi tego typu w Ameryce Południowej i piąte co do wielkości na świecie.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty przedstawicieli MON na stoisku LM oraz prezentacji samolotu M28 przebywającego w Rio do 9 kwietnia.

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone