Misja i cele

 

Strategicznymi celami Firmy jest:
  • osiągnięcie pozycji ogólnoświatowego dostawcy wyrobów do produkcji helikopterów Sikorsky BLACK HAWKTM oraz komponentów śmigłowców
  • rozwój wyrobów własnej konstrukcji i wprowadzenie ich na kolejne rynki świata.
  • utrzymywanie zrównoważonego poziomu produkcji, poprzez współpracę z liderami światowego przemysłu lotniczego
  • świadczenie usług oraz wsparcia dla samolotów własnej konstrukcji
 
Cele te możemy realizować poprzez stałe podnoszenie jakość naszych produktów oraz dalsze inwestycje w zakresie projektowania i technologii produkcji.
 
Długoterminowym celem PZL Mielec Sp. z o.o. jest pozostanie producentem końcowym samolotów i śmigłowców, znanych na całym świecie ze swej wysokiej wydajności, jakości, niezawodności i solidności. Ponieważ rynek staje się coraz bardziej wymagający i konkurencyjny, PZL Mielec dąży do utrzymania czołowej pozycji, poprzez ciągłe doskonalenie, kładąc nacisk na inwestycje w badania i rozwój oraz utrzymywanie strategicznego partnerstwa z liderami w przemyśle lotniczym.
 
Jednocześnie, PZL Mielec stara się utrzymać swoją pozycję lidera w branży poprzez etyczne praktyki prowadzenia interesów, mocnych pracowników, społeczne i regionalne partnerstwa oraz podnosząc niedościgłe wyniki w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i zdrowia.
 
 
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone